Не вдасться контролювати те, що не можна виміряти

Скрупульозність та увага до дрібниць притаманна не тільки німцям. Британці теж відрізняються прагненням до досконалості, і їхній досвід може стати в нагоді українським виробникам.

Британська компанія Skanem вже більше ста років займається виготовленням етикеток і є одним з найкрупніших європейських виробників цієї продукції. Одним з ключових факторів успіху подібних компаній є розуміння необхідності постійного вдосконалення виробництва. На практиці, а не тільки на слайдах презентацій, втілюються ефективні рішення, а самі рішення є результатами досліджень та ґрунтовних калькуляцій. 

Зайве пояснювати, що чітке відтворення затвердженого в дизайні кольору є визначальною складовою виробництва етикеток. Не менш важливою є повторюваність кольорової гами від партії до партії. Причому дотримання цих вимог має виконуватися з постійним підвищенням  продуктивності та зменшенням відходів та часу простою обладнання на переналадках. 

З метою вирішення цих задач, Ян Фурмадж (Ian Furmage), начальник виробництва Skanem, вирішив впровадити в виробництво прилад для вимірювання анілоксів AniCAM Troika. Основним мотивом для цього рішення стало усвідомлення, що тимчасом як усі інші параметри друкуючого обладнання були відомі технічному персоналу, про фарбоперенесення конкретного анілокса можна було тільки здогадуватися. Але це той самий фактор, що найбільше впливає на відтворення кольору при друці. 

Додатковим стимулом були результати досліджень, проведені Troika Systems  разом із Paragon Print and Packaging.

Згідно з цими дослідженнями для окремих анілоксів зміна об’єму фарбопереносу ячейки на 0,4 см32 призводить до 3-х одиниць зміни дельта E (dE=3)

Проведення регулярних замірів анілоксів дозволило запобігти використанню в роботі забруднених або надмірно зношених анілоксів. Інформація про поточний стан даного анілокса дозволила ефективно використовувати його у відповідному дизайні. Скоротився час на підбір та корекцію кольору. Відповідно скоротилися простої та перетворення друкарського матеріалу та фарби на відходи.

 

Після 6-ти місяців спостережень за власним виробництвом Ян Фурмадж констатував скорочення простоїв на 23 години за місяць для однієї друкарської машини. 

23 години – це 3 робочі зміни! За місяць! 

Тобто, впровадивши AniCAM на виробництво, Skanem додав ще одну продуктивну добу щомісяця!

І за ці самі 6 місяців затрати на придбання AniCAM повністю окупилися.

“Запровадження цього процесу, — підсумовує Ян Фрумадж — надає нам впевненості у виконанні вимог наших клієнтів. Тепер, укладаючи нові бізнес-пропозиції, ми знаємо, що маємо у власному розпорядженні високоякісне обладнання, здатне задовольнити високі вимоги наших споживачів”.