Cast and Cure. Виділяйтеся яскраво!

Cast and Cure – технологія голографування та вибіркового лакування гнучкої упаковки. На сьогоднішній день це найбільш економічно доцільний метод досягнення голографічного ефекту. Ця технологія дозволяє отримати різноманітні ефекти голограм на Вашій етикетці, нанести ультра-глянцеве покриття та захисну інформацію.

При вибірковому лакуванні упаковка покривається лаком у визначених місцях із заданою формою та розміром. Вибірковий лак часто наноситься на підложку з попереднім матовим ламінуванням, через що досягається ще більша контрастність.

Cast and Cure надає гнучкій упаковці та етикетці унікального та ефектного вигляду за рахунок поєднання голографічних ефектів та гри світла на виокремлених елементах. Упаковка набуває надзвичайної яскравості та приваблює покупця.

Окрім відмінного декоративного ефекту, Cast and Cure  слугує забезпеченню безпеки та захисту від підробок.

Спеціалісти компанії Імпрімо вже мають напрацьований досвід роботи з  Cast and Cure. Ми продовжуємо розробляти та допомагаємо нашим партнерам впроваджувати у виробництво додаткові декоративні ефекти при друці упаковки. Наш досвід у поєднанні з якісним продуктом наших постачальників створює можливості поєднання Cast and Cure з металевими фарбами, райдужними пігментами та іншими унікальними ефектами з метою підкреслення привабливості Вашого продукту.

Якщо Вашою метою є створення унікальної яскравої упаковки або етикетки для Ваших клієнтів, Ви цікавитеся новими технологіями друку та декоративної обробки – ми допоможемо Вам знайти та впровадити вигідне рішення!