Comexi Cloud — все виробництво в смартфоні

Цифрова революція стримко змінює світ і Comexi не стоїть в стороні. В 2016 р. компанією був запущений сервіс Comexi Cloud. Застосування цієї іноваційної платформи дозволяє значно покращити показники продуктивності, оскільки надає можливість в реальному часі слідкувати за виробничими операціями.

Comexi Cloud це найбільш універсальна в своєму сегменті он-лайн платформа, створена з метою візуалізації, компіляції, аналізу та збереження інформації про всі процеси, що відбуваються на друкарських машинах та лініях переробки. Це цифрова система, що під’єднується до друкарського устаткування та збирає, аналізує і представляє в доступному вигляді цю інформацію.

Наявність подібної інформації надає можливість приймати найбільш доцільні та ефективні рішення.

Більше того, немає ніякої необхідності бути присутнім на виробництві, щоб бути в курсі подій. Та навіть компьютера або ноутбука можна при собі не мати. Достатньо смартфона та доступу в інтернет.

Comexi Cloud має 5 складових:

  • Production Analytics – швидкий та зручний метод аналізу даних виробництва
  • Job Costing – надає в реальному часі дані про собівартість данної операції, включаючи вартість спожитої електроенергії, фарби та інших витратних матеріалів. Цей модуль надає інформацію про цінцеву вартість кв. метра надрукованої продукції для обраного періоду часу.
  • Comexi Ordering Onlineсвоєчасно ідентифікує деталі обладнання, що вимагають заміни і спрощує швидке замовлення їх он-лайн.
  • Maintenance Assistant– інструмент керування техничним обслуговуванням, що оцінює цикли працездатності деталей обладнання.
  • Technical Docsзабеспечує доступ до актуальної та оновленої технічної документації.

В результаті ви маєте віртуальну платформу, що надає вичерпну та наглядну інформацію 24 години на добу, 7 днів на тиждень в будь-яку точку планети.