Реторт-упаковка: космічні розробки до Ваших послуг

Гнучкість, легкість, надійність — визначальні параметри реторт-упаковки. Практичність цього формату підтверджується історією його створення: ідея, що первісно розроблялася для космічної галузі, остаточно була реалізована військовими, а саме, Дослідницьким центром солдатського спорядження армії США (Combat Capabilities Development Command Soldier Center). Відтак, на полиці свого холодильника Ви можете знайти один з унікальних прикладів позитивного впливу військових розробок на прогрес.

Візьміть цей яскравий та компактний пакунок в руки та спробуйте уявити себе “морським котиком” на ланчі під час спецоперації з порятунку людства. Навряд чи це Вам вдасться, оскільки, як професіонал, беручи в руки подібний виріб, Ви замислюєтеся не тільки над вмістом упаковки. Ви оцінюєте власне упаковку. І в нашому випадку ми маємо, що поцінувати.

У більшості випадків реторт-упаковка складається з чотирьох шарів, кожен з яких виконує свою функцію:

 

 

  • перший шар — пропіленовий — надає упаковці міцність та гнучкість і слугує поверхнею для зварювального шва
  • другий шар з нейлону захищає від подряпин та зношення тертям
  • алюмінієвий шар створює надійний захист від світла, впливу на продукт навколишнього повітря (зокрема, захищає від сторонніх запахів) і, найголовніше, суттєво подовжує термін зберігання вмісту
  • нарешті, зовнішній шар з поліестру додатково зміцнює упаковку та слугує чудовою підложкою для друку

До речі друк, а саме, шар надрукованої фарби, можна сміливо розглядати як п’ятий елемент структури реторт-пакету.

Для друку по реторт-упаковці придатна тільки спеціальна фарба, що не вигорає та зберігає первинну насиченість кольорів після автоклавування та тривалого зберігання в умовах, часом відмінних від ідеальних.

KAO Chimigraf має саме таку фарбу, а наші спеціалісти знають технологічні особливості процесу друку і радо нададуть Вам всебічну інформаційну підтримку.