ТРАФАРЕТНА ФАРБА VFP – ВАША ЕТИКЕТКА ЦЬОГО ВАРТА

Чим є етикетка для продукта? Тим самим, чим є одяг для людини. Як відомо, в людині все має бути прекрасним — «и лицо, и одежда, и душа, и мысли» (©А.П.Чехов). Тобто не тільки внутрішній зміст, але і зовнішність. Так само можна висловитися і про товар на полицях.

Якісний продукт повинен мати не тількі якісний вміст, але й досконалу упаковку. Eкслюзивний товар завжди має екслюзивну етикетку. Для створення якісної, яскравої етикетки необхідна фарба відповідної якості. А для створення етикетки найвищої якості вам не обійтися без трафаретної фарби французського виробника VFP Ink Technologies.

VFP Ink Technologies – це одна із домінуючих в своєму сегменті європейських компаній. Основним напрямком їхнього виробництва є трафаретна фарба для етикеток та пластикових карток. За 20 років безперервного розвитку ця компанія виросла з локального французьського виробника до постачальника своєї продукції до 37 країн світу з основним ринком збуту в США та Китаї. Усвідомлюючи необхідність постійного розвитку та вдосконалення VFP витрачає 12% свого бюджету на науково-дослідні роботи (R&D).

Збереження довколишнього середовища також є одним з приоритетів для VFP Ink Technologies, тому продукція цієї марки не містить гліколевий ефір та пігментів на основі важких металів.

Компанія ІМПРІМО є ексклюзивним представником VFP Ink Technologies на території України.
І ми гарантуємо, що етикетка із використанням трафаретної фарби VFP заслуговує на своє місце
виключно в сегменті люкс.