Заощаджені кошти — інвестиції в майбутнє

Наша компанія, будучи ексклюзивним представником  фірми Troika Systems в Україні, організувала  минулого тижня відео-конференцію, присвячену продукції наших британських партнерів. Адріан Буратта (Adrian Buratta) в черговий раз продемонстрував можливості скануючого мікроскопа AniCAM та нагадав про переваги його використання в поліграфії.

Ми вже описували принцип дії цього приладу, а відповідне відео можна знайти нашій сторінці в Facebook

Цей короткий огляд має метою підсумувати переваги застосування цього прибору на виробництві, висвітлити наявну статистику прибутку для тих, хто наважився на таку інвестицію.

Відтак, перша цифра:

Саме так, в сукупності понад 3 млрд євро вдалося зекономити тим виробникам друкарської продукції, що придбали обладнання Troika Systems.

За рахунок чого досягнена така цифра?

На 21-му поліграфічному підприємстві в Європі були проведені відповідні підрахунки. 

Контроль стану анілоксів привів до 15% скорочення відходів при друці, при чому відходи, що припадають на фарбу скоротилися вдвічі. 

В середньому, час продуктивної роботи друкарської машини збільшився на 29 годин на місяць. Тобто, з’явився ще один продуктивний день щомісяця. 

В цілому, витрати на придбання AniCAM окуповуються за 3 — 6 місяців.

Підсумувати можна так:

Досвід та статистика стверджують, що імплементація на виробництві систематичної інспекції стану анілоксів за допомогою AniCAM призводить до скорочення відходів на 15%. Комусь ця цифра здасться не надто значною, але підрахуйте вартість ваших відходів за рік й ви жахнетеся!

Тому вибір за вами, чи продовжувати засмічувати цим невикористаним капіталом навколишнє середовище, чи витратити його на майбутні інвестиції