Ощадливе виробництво — “зелене” виробництво

Розвиток зелених технологій у поліграфії здебільшого пов’язують з використанням у виробництві матеріалів, придатних до повторного використання. Як вже згадувалося, фарба, що застосовується при виробництві такої упаковки, теж має не останнє значення.  

Враховуючи резонанс екологічних проблем та медійну підтримку, що отримують екоактивісти, стає очевидним прагнення виробників приєднатися до цього руху. Споживач у процесі вибору продукту може керуватися саме цим аспектом. Кожен хоче долучитися до історії порятунку світу.  

У цьому ж напрямку рухаються законодавчі ініціативи ряду країн, і в першу чергу це стосується країн Західної Європи, які є головним орієнтиром для України.

 Впровадження біорозкладних клеїв та полімерів вже є поширеною практикою, і цей процес тільки набирає обертів. І, як не парадоксально, саме цей збільшений попит на “зелені” матеріали стає перепоною на шляху повсюдного їх використання. Оскільки попит формує ціну, збільшений попит призводить до непропорційно високої ціни.

Измерение анилоксов AniCAMПри цьому одна з найголовніших причин появи відходів пластику на виробництві випадає з центру уваги.

 Якщо анілокси на Вашій друкарській  машині не видають об’єму фарби, передбаченого технічним завданням, якщо гравіювання циліндрів на ротогравюрній машині не відповідає заданому, і ніхто не знає ступінь розтискування растрової крапки на кліше, то друк в таких умовах неминуче супроводжується вагомими втратами друкарських матеріалів. Саме тут, ще на перших етапах створення упаковки, починається первісне забруднення пластиком.

 “Ви не можете контролювати те, що не можете виміряти” (If you can’t measure it, you can’t control it) — це девиз британської компанії Troika Systems. Щоб контролювати процес друку, Вам необхідно знати стан Вашого друкарського обладнання. Саме ця інформація заощадить Ваш час та ресурси та значно зменшить негативний вплив виробництва на довкілля. З цією метою і створена лінійка вимірювальних приладів компанії Troika Systems.

 Наша компанія є офіційним представником Troika Systems в Україні, і ми впевнено наголошуємо, що ці високотехнологічні прилади є безальтернативними за своєю точністю та надають повну картину стану анілоксів, ротогравюрних циліндрів та кліше.